Internetový obchod Sportbart.cz používá soubory cookies.
Sleva! Boty Inov-8 Zobrazit větší

Boty Inov-8 F-lite 235 (S) purple/neon yellow

Doprava zdarma!

Nový produkt

Na vývoji této boty se aktivně podílela celá řada crossfiterů, včetně takových jmen, jako jsou Dan Bailey nebo Anna Tunnicliffe.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 259 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 259 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 26 Kč.


2 590 Kč s DPH

-700 Kč

3 290 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Na vývoji této boty se aktivně podílela celá řada crossfiterů, včetně takových jmen, jako jsou Dan Bailey nebo Anna Tunnicliffe. Kompletně nová řada F-lite, interně označená F-lite v2, je výhradně určena pro potřeby funkčního fitness. Oproti předchozí generaci F-lite, má 235ka nulový sklon mezi patou a špičkou při zachování konstantní výšky 9 mm, je zde stejná směs mezipodešve, jaká je u ultratrailového klenotu race ultra. (compressed EVA). Patní část mezipodešve má o 40% tvrdší směs, kterou oceníte při všech silových WODs. Výsledkem je velmi pohodlná, funkční a dynamická bota, která okamžitě přenáší pokyny chodidel. Funkčnost boty podporuje design podešve, který svým tvarem kopíruje šlachy v chodidlech a díky tomu je ve všech směrech flexibilní. Tuto funkční lahůdku oceníte při všech WODs, kdy budete něco tlačit, tahat, budete lozit po stěně nebo šplhat po laně. Podešev vás zkrátka podrží i z hrany palce nebo vnější části. 
Svršek boty prošel totální revolucí, je napnut na širokém kopytě Standard, je bezešvý a zejména v příčné klenbě poskytuje dostatečný prostor pro její přirozenou práci. Příčná klenba je při jakémkoliv WOD nejvíce zatěžovanou částí chodidel a neměla by být v žádné části "stresována" úzkým svrškem, sešitím nějakých dílů, plastovou výstuhou, atp. Celý obvod nártu svršku je pogumovaný, navazuje tak na zvýšené hrany podešve (ropetec) a zajišťuje tak skvělý kontakt s lanem při šplhu. V místě palcového kloubu je lehce elastický díl, který umožňuje chodidlům, zejména pak příčné klenbě v přirozeném roztahování se při zvedání činek. 
Výsledek: špičková univerzální bota s vysokou stabilitou vyvíjena specificky na funkční fitness. 
Váha: 235g (UK8)

Drop 0
Šířka standard
Podešev f-lite
Výztuhy DFB

Recenze

Napsat recenzi

Boty Inov-8 F-lite 235 (S) purple/neon yellow

Boty Inov-8 F-lite 235 (S) purple/neon yellow

Na vývoji této boty se aktivně podílela celá řada crossfiterů, včetně takových jmen, jako jsou Dan Bailey nebo Anna Tunnicliffe.

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: