Internetový obchod Sportbart.cz používá soubory cookies.
Sleva! vázání Fischer NNN IFP Zobrazit větší

vázání Fischer NNN Control Step-IN IFP white/black 18/19

18VAB-S60117

Nový produkt

Nové běžecké vázání Fischer Turnamic je určeno k nasazení na lyžích integrovanou desku IFP.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 119 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 119 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 12 Kč.


1 200 Kč s DPH

-7%

1 290 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nové běžecké vázání Fischer Turnamic je určeno k nasazení na lyžích integrovanou desku IFP. Jiné vázání než Turnamic na integrovanou desku lyží (IFP) nasadit nejde. Vázání je kompatibilní s botami Fischer a podrážkami se systémem NNN.    
Dvoudílná „Integrated Fixation Plate“ je váhově optimalizovaná a umožňuje nastavení v 7 pozicích a bez nářadí. Desku IFP je možné podle individuálních potřeb předsadit nebo posunout dozadu z centrální pozice, nabízí individuální Fine-Tuning. Takže je možné kdykoliv a kdekoliv přenastavovat v závislosti na stylu, podmínkách či výkonnosti. 
Ergonomický design páčky s protiskluzovými prvky umožňuje intuitivní používání při zapínání a odepínání vázání. Haptická i akustická odezva při uzamknutí vázání. Zajištěno proti nežádoucímu uvolnění. 
Montáž a nastavení pozice funguje snadno a bez použití jakéhokoliv nářadí a je přizpůsobené individuálnímu přenastavení i v obtížnějších podmínkách ve stopě. Jasně viditelné hodnoty v okénku nastavení a znatelné zapadnutí usnadňují manipulaci. Dvoudílná deska s aretací na dva piny zajišťuje nejen dvojitou bezpečnost, ale také to, že je možné upevnit vázání na jednom místě. Zbývající plocha základy vázání je volně plovoucí, takže nic nenarušuje výkonnostní potenciál lyží. Nastavitelný patní díl, který se snadno posouvá po kolejnici a nastaví na potřebnou délku boty. Při přenastavování pozice se patka pohybuje automaticky bez nutného dalšího přizpůsobování. 
Minimalistická výška garantuje nízkou pozici nad lyží a tím pádem také maximální stabilitu. Výsledkem je stabilnější fáze skluzu a zároveň přímý kontakt se sněhovým podkladem.

  • Barva: bílá/černá
  • Flexor Grade: 7.0
  • Fixace: Step-in
Použité technologie

Classic FlexorDouble Lock SliderFlowflex®Heel Pre-AdjustLow ProfileStep-inTool FreeTorsion-proofed BodyTurn Lock

Recenze

Napsat recenzi

vázání Fischer NNN Control Step-IN IFP white/black 18/19

vázání Fischer NNN Control Step-IN IFP white/black 18/19

Nové běžecké vázání Fischer Turnamic je určeno k nasazení na lyžích integrovanou desku IFP.

11 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: