Internetový obchod Sportbart.cz používá soubory cookies.
Sleva! Spací pytel Ferrino Zobrazit větší

Spací pytel Ferrino Yukon Plus new

Nový produkt

Spací pytel do -10°C, hmotnost 1,3 kg s kompresním obalem a náplní H.T.F.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 130 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 130 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 13 Kč.


1 305 Kč s DPH

-10%

1 450 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Spací pytel do -10°C, hmotnost 1,3 kg s kompresním obalem a náplní H.T.F. High Thermal Fiber Performance, která je směsí dvou vláken rozdílných vlastností a zaručuje optimální výkon. Tento spací pytel navíc nabízí zateplovací límec pro zamezení úniku tepla, kapsičku na osobní věci uvnitř spacáku a samozřejmostí je i léga na zakrytí zipu, která zvyšuje tepelně izolační vlastnosti.
VLASTNOSTI
cm 220x80x50 cm
kg 1,3 kg
cm 21x40 cm
cm 21x33 cm
+20 +8 +4 -10
MATERIÁLY
H.T.F. Performance (High Thermal Fiber Performance): 200g/m2 ( 2 vrstvy )
  - 2 vzájemně propletené lehká dutá vlákna různých průměrů s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Izolační materiál nejvyšší kvality vhodný zejména do extrémních klimatických podmínek. Udržují si po dlouhou dobu svou nadýchanost ( LOFT ), neabsorbují vlhkost a jsou antialergická. Praní a sušení v pračce. 100% Polyester

Polyester Ripstop 210T: 100% vnější materiál
  - Velmi lehký materiál odolný proti roztržení. Polyesterová vlákna mohou vyskytovat prakticky ve všech textilních výrobcích. K nejdůležitějším kladným vlastnostem patří: Vysoká odolnost na světle, vůči povětrnosti a mikroorganizmům. Malá navlhavost (rychlé sušení)

Polyester: Pongee 240T - vnitřní materiál
  - Polyesterová vlákna mohou vyskytovat prakticky ve všech textilních výrobcích. K nejdůležitějším kladným vlastnostem patří: Vysoká odolnost na světle, vůči povětrnosti a mikroorganizmům. Malá navlhavost (rychlé sušení)

  • Zateplovací kapuce
  • Zateplovací límec
  • Kapsa na osobní věci
  • Krycí léga zipu
  • Kompresní obal

Recenze

Napsat recenzi

Spací pytel Ferrino Yukon Plus new

Spací pytel Ferrino Yukon Plus new

Spací pytel do -10°C, hmotnost 1,3 kg s kompresním obalem a náplní H.T.F.

25 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: